Otomasyon sistemleri ile kısa sürede yüksek performans.

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0 uygulayıcılarından biri olan MEKEM müşterilerine dördüncü dijital devrim için anahtar teknolojiler sunuyor. İnsan robot işbirliği Cloud-Computing ve Big Data’nın değerlendirilmesi ile birlikte otomasyonda tamamen yeni yollar açıyor. KUKA’nın omniMove Tahrik Teknolojisi sayesinde mobil robotlar ve platformlar geleceğin fabrikalarında otonom manevralar yapıyor. 

Buradan, MEKEM’in müşterilerini başarıya götüren teknolojiler hakkında her şeyi öğrenin.

Gelişen teknolojiyle birlikte birçok alanda robot kullanımı ve robot kullanımının önemi  artmaktadır.   

Otomasyon sistemlerinin kullanımıyla zaman ve maliyetten tasarruf sağlandığı gibi kaliteli ürünlerin üretilmesi ve iş güvenliğinin sağlanması noktasında da yüksek performans sağlamaktadır. Robot teknolojisi, insan kaynaklı hataları en aza indirirken sürekli üretimde de etkin rol oynamaktadır.                                                                                                   
 
Mekem olarak ilkemiz; gelişen sanayinin ülkenin geneline yayılmasında sektörde öncü ve lider olmak ve çalıştığımız alanlarda sınırsız bir güven oluşturmaktır. Müşterilerin çeşitli ihtiyaçları doğrultusunda, robotlu veya robotsuz projelerini doğru çözümlerle birlikte üretiyoruz. Mühendislik deneyimi ve tecrübesini robot teknolojisinin avantajlarıyla birleştirerek verimli çalışmalar elde etmeyi amaçlıyoruz.

Kendini yenilemeyi sürekli hale getiren yapısıyla teknolojinin imkanlarını yakından takip ediyor ve her zaman güncel olanı sunuyoruz.

Endüstriyel yeteneğin zirvesi.

Resmi bir KUKA Partneri olan MEKEM, herbiri birer kale olan fabrikaların kapasitelerini arttırarak onların endüstriyel yeteneklerini yukarılara çıkarmalarına destek oluyor. Sürdürülebilir, yüksek performanslı üretim için yıllardır hizmet veren MEKEM,  hızlı ve kolay biçimde entegre edilebilir çözümler sunuyor.

Sorunlarınızın çözümünde hızlı biçimde entegre olmak ve verimliliğinizi arttırmak ister misiniz?